FK Admira Praha

FK Admira Praha

FK Admira Praha

Česká liga ml.dorost

Ročník 2002

Ročník 2002

Ročník 2002

Ročník 2002

 

 

 

Divize ml.dorostu

Česká liga st.žáků

Česká liga st.žáků

Česká liga ml.žáků

Tabulka 2017/2018

Tabulka 2016/2017

Tabulka 2015/2016

Tabulka 2014/2015

                                                                      

 

                                                                                  

Česká liga ml.žáků

Elite 5+1

Elite 5+1

4+1 Přebor Praha

Tabulka 2013/2014

Tabulka 2012/2013

Tabulka 2011/2012

Tabulka 2010/2011

 

4+1 1.třída/B

Mini Cup

Bez soutěže

Bez soutěže

Tabulka 2009/2010

Tabulka 2008/2009

2007/2008

2006/2007

 

Kalendář   

                                                                                                                                                                                                     Turnaje budou průběžně doplňovány    změna    nově přidáno

                                                          

                                                                                                  Plán turnajů a přípravných zápasů

 

                                                                                                                                        

CO

KDY

KDO

KDE

VÍCE

                                                 

                                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

                                                           Česká liga mladšího dorostu 2018/2019

1.kolo

12.08.2018 v 10:00 hodin

AC Sparta Praha B - FK Admira (FCM Mládeže)

- : -

2.kolo

19.08.2018 v  12:15 hodin

FK Admira - FK Ústí nad Labem

- : -

3.kolo

26.08. 2018 v  12:30 hodin

FK Pardubice B - FK Admira (Dolíček)

- : -

4.kolo

02.09.2018 v 12:15 hodin

Olympia HK Kratonohy - FK Admira (Hradec)

- : -

5.kolo

09.09.2018 v 12:15 hodin

FK Admira - FK Teplice

- : -

6.kolo

16.09.2018 v 12:30 hodin

MFK Chrudim - FK Admira (V Průhonech)

- : -

7.kolo

23.09.2018 v 12:15 hodin

FK Admira - FK Dukla Praha B

- : -

8.kolo

28.09.2018 v 12:30 hodin

FK Jablonec – FK Admira (Mozartova)

- : -

9.kolo

07.10.2018 v 12:15 hodin

FK Admira - FK Čáslav

- : -

10.kolo

14.10.2018 v 12:30 hodin

Fotbal Neratovice - FK Admira

- : -

11.kolo

21.10.2018 v 12:15 hodin

FK Admira – FC Hradec Králové

- : -

12.kolo

28.10.2018 v 14:30 hodin

FC Slovan Liberec – FK Admira (stadion Nisa)

- : -

13.kolo

04.11.2018 v 12:15 hodin

FK Admira - FK Mladá Boleslav B(Admira UMT)

- : -

14.kolo

11.11.2018 v 12:15 hodin

CU Bohemians Praha - FK Admira (Uhříněves)

- : -

15.kolo

18.11.2018 v 12:15 hodin

                       FK Jablonec – FK Admira (Mozartova)

 

 

- : -

                             

                                       Historie Buldočích utkání v roce 2018

Mistrovské utkání      12.srpna  2018           AC Sparta       -           FK Admira                                   7:1                   report             zápis

Mistrovské utkání      29.května  2018         FK Meteor      -           FK Admira           -                      2:1np                                      zápis

Mistrovské utkání      17.června  2018         Vikt. Žižkov     -           FK Admira           -                      2:3                                          zápis

Mistrovské utkání      9.června  2018           FK Admira       -           SK Benešov                                 6:0                                          zápis

Mistrovské utkání      3.června  2018           TJ Svitavy        -           FK Admira           -                      3:1                                          zápis

Mistrovské utkání      26.května  2018         FK Admira       -           SK Nymburk                                2:1                                          zápis

Mistrovské utkání      19.května  2018         FC Vlašim        -           FK Admira           -                      5:0                                          zápis

Mistrovské utkání      12.května  2018         FK Admira       -            Dukla Praha                           1:3       jak to viděl soupeř    zápis

Mistrovské utkání      5.května  2018           FC Tempo       -           FK Admira           -                      6:1       jak to viděl soupeř    zápis

Mistrovské utkání      28.dubna 2018           FK Admira       -            Slavoj Vyšehrad                     0:1       jak to viděl soupeř    zápis

Mistrovské utkání      21.dubna 2018           FK Meteor      -           FK Admira

Mistrovské utkání      14.dubna 2018           FK Admira       -           MFK Trutnov                                  1:2       jak to viděl soupeř    zápis

Mistrovské utkání      7.dubna 2018             Cidlina            -           FK Admira                                   1:2       jak to viděl soupeř    zápis

Mistrovské utkání      29.března 2018          FK Admira       -           SK Střešovice                              3:2       jak to viděl soupeř    zápis

Mistrovské utkání      24.března 2018          Sokol Třebeš  -           FK Admira                                   0:4       jak to viděl soupeř    zápis

Mistrovské utkání      17.března 2018          FK Admira       -           Ústí nad Orlicí                   5:0       jak to viděl soupeř    zápis

Mistrovské utkání      10.března 2018          FK Admira       -           FK Kolín                           5:2       jak to viděl soupeř    zápis

                         

          

          

          

          

          

          

          

          

          

          

          

          

          

 

Česká divize mladšího dorostu 2017/2018 jaro

16.kolo

Sobota 10.03.2018

FK Admira  – FK Kolín

5:2

17.kolo

Sobota 17.03.2018

FK Admira – Ústí nad Orlicí

5:0

18.kolo

Sobota 24.03.2018

Sokol Třebeš – FK Admira

0:4

19.kolo

Čtvrtek 29.03.2018

FK Admira Praha - SK Střešovice

3:2

20.kolo

Sobota 07.04.2018

RMSK Cidlina – FK Admira

1:2

21.kolo

Sobota 14.04.2018

FK Admira Praha – MFK Trutnov

1:2

22.kolo

Sobota 21.04.2018

FK Meteor – FK Admira

2:1 np

23.kolo

Sobota 28.04.2018

FK Admira  – FK Slavoj Vyšehrad

0:1

24.kolo

Sobota 05.05.2018

FC Tempo Praha – FK Admira

6:1

25.kolo

Sobota 12.05.2018

FK Admira Praha – FK Dukla Praha

1:3

26.kolo

Sobota 19.05.2018

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Admira

5:0

27.kolo

Sobota 26.05.2018

FK Admira Praha – SK Nymburk

2:1

28.kolo

Neděle 03.06.2018

TJ Svitavy – FK Admira

3:1

29.kolo

Sobota 09.06.2018

FK Admira Praha – SK Benešov

6:0

30.kolo

Neděle 17.06.2018

FK Viktoria Žižkov – FK Admira

2:3

 

Česká divize mladšího dorostu 2017/2018 podzim

2.kolo

19.08.2017 14:30

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí  - FK Admira Praha B

0:2

3.kolo

26.08.2017 12:15

FK Admira Praha B - TJ Sokol Třebeš

4:1

4.kolo

01.09.2017 13:30

SK Střešovice 1911 - FK Admira Praha B

1:3

5.kolo

09.09.2017 12:15

FK Admira Praha B - RMSK Cidlina

3:1

6.kolo

16.09.2017 14:30

MFK Trutnov - FK Admira Praha B

3:0

7.kolo

23.09.2017 12:15

FK Admira Praha B - FK Meteor Praha VIII B

2:0

8.kolo

30.09.2017 12:15

FK Slavoj Vyšehrad B - FK Admira Praha B

1:2

9.kolo

07.10.2017 12:15

FK Admira Praha B - FC Tempo Praha

3:4

10.kolo

14.10.2017 12:30

FK Dukla Praha B - FK Admira Praha B

6:0

11.kolo

21.10.2017 12:15

FK Admira Praha B - FC Sellier & Bellot Vlašim

1:0

12.kolo

28.10.2017 12:30

SK Polaban Nymburk - FK Admira Praha B

2:4

13.kolo

04.11.2017 12:15

FK Admira Praha B - TJ Svitavy

3:2

14.kolo

11.11.2017 16:15

SK Benešov B - FK Admira Praha B

0:3

15.kolo

18.11.2017 12:15

FK Admira Praha B - FK Viktoria Žižkov B

5:2

1.kolo

25.11.2017 12:15

FK Kolín - FK Admira Praha B

3:4np

 

Česká liga st. žáků  2016/2017 Nadstavba play off

nadstavba

Sobota 08.04.2017

FK Jablonec - FK Admira Praha

1:4

nadstavba

Pátek 14.04. 2017

FK Admira Praha - Dukla Praha

1:0

nadstavba

Sobota 22.04.2017

Liberec - FK Admira Praha

2:0

nadstavba

Sobota 29.04.2017

FK Admira Praha - FK Viktoria Žižkov

1:0

nadstavba

Sobota 06.05.2017

MFK Trutnov - FK Admira Praha

1:2

nadstavba

Středa 17.05. 2017

FK Admira Praha - FK Jablonec

1:2

nadstavba

Sobota 20.05.2017

Dukla Praha - FK Admira Praha

6:1

nadstavba

Středa 31.05.2017

FK Admira Praha -  Liberec

1:2

nadstavba

Neděle 04.06.2017

FK Viktoria Žižkov - FK Admira Praha

2:4

nadstavba

Sobota 10.06.2017

FK Admira Praha - MFK Trutnov

1:4

 

                                                                                                                      Česká liga st. žáků  2016/2017 Jaro

16.kolo

Sobota 26. 11. 2016 10:00

FK Admira Praha - FK Dukla Praha

1:2

19.kolo

Sobota 11. 3. 2017 10:00

FK Varnsdorf - FK Admira Praha

0:4

20.kolo

Sobota 18. 3. 2017 09:00

FK Admira Praha - FC Slovan Liberec

3:1

21.kolo

Neděle 26. 3. 2017 10:00

FK Čáslav - FK Admira Praha

2:5

22.kolo

Sobota 1.4. 2017 10:00

FK Admira Praha - FK Náchod

7:2

 

                                                                                                                      Česká liga st. žáků  2016/2017 Podzim

2.kolo

Sobota 20. 8. 2016 10:00

MFK Chrudim - FK Admira Praha

1:2

3.kolo

Sobota 27. 8. 2016 10:00

FK Admira Praha - FK Jablonec

3:2

1.kolo

Středa 31. 8. 2016 10:00

FK Admira Praha - MFK Trutnov

6:2

4.kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

FK Admira Praha - RSMS "Cidlina"

5:1

17.kolo

Čtvrtek 8. 9. 2016 16:00

Povltavská fotbalová akademie - FK Admira Praha

1:4

5.kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:15

FK Dukla Praha - FK Admira Praha

7:1

6.kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

FK Admira Praha - Povltavská fotbalová akademie

14:1

7.kolo

Neděle 25. 9. 2016 10:00

FK Viktoria Žižkov - FK Admira Praha

0:2

18.kolo

Středa 21. 9. 2016 10:00

FK Admira Praha - FK Viktoria Žižkov

2:1

8.kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

FK Admira Praha - FK Varnsdorf

6:0

9.kolo

Neděle 9. 10. 2016 10:00

FC Slovan Liberec - FK Admira Praha

2:0

10.kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

FK Admira Praha - FK Čáslav

5:0

11.kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

FK Náchod - FK Admira Praha

1:0

12.kolo

Sobota 29. 10. 2016 10:00

MFK Trutnov - FK Admira Praha

2:3np

13.kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

FK Admira Praha - MFK Chrudim

2:0

14.kolo

Sobota 12. 11. 2016 12:30

FK Jablonec - FK Admira Praha

2:1

15.kolo

Sobota 19. 11. 2016 10:00

RSMS "Cidlina" - FK Admira Praha

0:4

16.kolo

Sobota 26. 11. 2016 10:00

FK Admira Praha - FK Dukla Praha

1:2

 

 

                                                                                                                      Česká liga st. žáků  2015/2016 Nadstavba play off

nadstavba

So 9.dubna 2016 v 12:00

FK Admira Praha -  Liberec

5:0

nadstavba

So 16.dubna 2016 v 16:30

FK Meteor Praha - FK Admira Praha

0:1

nadstavba

So 23.dubna 2016 v 12:00

FK Admira Praha - RMSK Cidlina Nový Bydžov

5:0

nadstavba

So 30.dubna 2016 v 12:00

FK Admira Praha - Dukla Praha

2:4

nadstavba

Ne 8.května 2016 v 11:45

FK Jablonec - FK Admira Praha

6:1

nadstavba

So 14.května 2016 v 12:15

Liberec - FK Admira Praha

3:2

nadstavba

So 21.května 2016 v 12:00

FK Admira Praha - FK Meteor Praha

1:2

nadstavba

So 28.května 2016 v 11:45

RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Admira Praha

0:2

nadstavba

So 4.června 2016 v 12:15

Dukla Praha - FK Admira Praha

2:1

nadstavba

So 11.června 2016 v 12:00

FK Admira Praha - FK Jablonec

2:1

 

                                                                                                                      Česká liga st. žáků  2015/2016 Jaro

19.kolo

Ne 13.března 2016 v 11:15

FK Kolín - FK Admira Praha

1:12

20.kolo

 So 19.března 2016 v 12:00

FK Admira Praha - Varnsdorf

5:1

21.kolo

St 30.března 2016 14:45

FK Náchod - FK Admira Praha

1:2np

22.kolo

So 2.dubna 2016 v 12:00

FK Admira Praha - FK Jablonec

1:4

 

                                                                                                                      Česká liga st. žáků  2015/2016 Podzim

2.kolo

So 15.srpna 2015 v 14:45

MFK Trutnov - FK Admira Praha

4:5np

1.kolo

St 19.srpna 2015 v 17:00

FK Admira Praha - RMSK Cidlina Nový Bydžov

1:3

3.kolo

So 22.srpna 2015 v 12:00

FK Admira Praha - Povltavská FA

3:4

4.kolo

So 29.srpna 2015 v 12:15

Dukla Praha - FK Admira Praha

5:3

5.kolo

So 5.září 2015 v 12:00

FK Admira Praha -  Liberec

0:5

6.kolo

So 12.září 2015 v 12:00

FK Admira Praha - FK Meteor Praha

3:0

7.kolo

So 19.září 2015 v 11:45

MFK Chrudim - FK Admira Praha

2:1

17.kolo

St 23.září 2015 v 14:15

FK Meteor Praha - FK Admira Praha

2:0

8.kolo

So 26.září 2015 v 12:00

FK Admira Praha - FK Kolín

6:1

9.kolo

Ne 4.října 2015 v 11:45

Varnsdorf - FK Admira Praha

1:7

10.kolo

So 10.října 2015 v 12:00

FK Admira Praha - FK Náchod

2:3

11.kolo

Ne 18.října 2015 v 11:45

FK Jablonec - FK Admira Praha

1:3

12.kolo

So 24.října 2015 v 11:45

RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Admira Praha

1:8

18.kolo

St 28.října2015 v 11:45

FK Admira Praha - MFK Chrudim (UMT)

8:1

13.kolo

So 31.října 2015 v 14:00

FK Admira Praha - MFK Trutnov

2:1

14.kolo

So 7.listopadu 2015 v 11:45

Povltavská FA - FK Admira Praha

0:8

15.kolo

So 14.listopadu 2015 v 10:15

FK Admira Praha - Dukla Praha

7:3

16.kolo

So 21.listopadu 2015 v 12:15

Liberec - FK Admira Praha

2:1

 

                                                                                                                      Česká liga ml. žáků  7+1  2HP 2014/2015 Jaro

kolo

datum

soupeř

jaro

17.kolo

NE 29.března v 9:00

FK Admira Praha – Slavoj Vyšehrad

6:6

18.kolo

NE 5.dubna v 10:00

Karlovy Vary – FK Admira Praha

6:2

19.kolo

NE 12.dubna v 14:45

FK Admira Praha – FAŠV

10:6

20.kolo

NE 19.dubna v 10:15

Baník Most – FK Admira Praha

19:4

21.kolo

NE 26.dubna v 15:00

FK Admira Praha – Baník Sokolov

8:2

22.kolo

NE 3.května v 10:00

Ústí nad Labem – FK Admira Praha

8:8

15.kolo

NE 10.května v 10:15

FK Teplice – FK Admira Praha

12:3

16.kolo

NE 17.května v 13:15

FK Admira Praha – Dukla Praha

9:12

13.kolo

NE 24.května v 10:00

SK Motorlet – FK Admira Praha

10:1

14.kolo

NE 31.května v 13:15

FK Admira Praha – Meteor Praha

2:17

12.kolo

SO 6.června v 10:00

FK Admira Praha – SK Kladno

11:7

 

                                                                                                                       Česká liga ml. žáků  7+1  2HP 2014/2015 Podzim

4.kolo

Neděle 31.8.2014 v 15:15

FK Admira Praha - FK Teplice

6:10

5.kolo

Sobota 6.9.2014 v 10:15

Dukla Praha - FK Admira Praha

10:4

6.kolo

Sobota 13.9.2014 v 10:00

FK Slavoj Vyšehrad - FK Admira Praha

9:4

7.kolo

Neděle 21.9. 2014 v 14:00

FK Admira Praha - 1.FC Karlovy Vary

3:5

8.kolo

Sobota 27.9.2014 v 10:00

FAŠV -  FK Admira Praha

8:7

9.kolo

Neděle 5.10.2014 v 14:00

FK Admira Praha -  FK Baník Most

0:11

10.kolo

Neděle 12.10.2014 v 10:00

FK Baník Sokolov -  FK Admira Praha

11:4

11.kolo

Neděle 19.10.2014 v 13:00

FK Admira Praha - FK Ústí nad Labem

10:9

2.kolo

Sobota 25.10.2014 v 9:00

FK Admira Praha - FK Motorlet

7:6

3.kolo

Sobota 1.11.2014 v 10:15

FK Meteor Praha - FK Admira Praha

6:5

1.kolo

Neděle 9.11.2014 v 10:00

SK Kladno - FK Admira Praha

7:9

 

                                                                                                                      Česká liga ml. žáků  7+1  2HP 2013/2014 Jaro

15.kolo

Neděle 16.3.2014 v 15:00 hod

FC Slovan Liberec - FK Admira

7:6

16.kolo

Sobota 22.3.2014 v 12:00 hod

FK Admira - FK Baumit Jablonec

10:10

17.kolo

Sobota 29.3.2014 v 11:45 hod

FK Viktoria Žižkov - FK Admira

6:4

18.kolo

Sobota 5.4.2014 v 12:00 hod

FK Admira - RMSK Cidlina Nový Bydžov

5:2

19.kolo

Neděle 13.4.2013 v 11:45 hod

FK Náchod - FK Admira

5:9

20.kolo

Pondělí 21.4.2014 v 15:00 hod

FK Admira - FK Čáslav

3:5

21.kolo

Sobota 26.4.2014 v 12:45 hod

MFK Trutnov - FK Admira

8:2

22.kolo

Sobota 3.5.2014 v 12:00 hod

FK Admira - FK Kolín

7:3

23.kolo

Neděle 11.5.2014 v 11:45 hod

FC Hradec Králové - FK Admira

6:2

24.kolo

Čtvrtek 15.5.2014 v 17:00hod

FK Admira - FK Pardubice

2:13

25.kolo

Neděle 25.5.2014 v 11:30 hod

Svitavy - FK Admira

5:11

26.kolo

Sobota 31.5.2014 v 12:00 hod

FK Admira - FK Mladá Boleslav

4:9

14.kolo

Neděle 8.6.2014 v 11:45 hod

MFK Chrudim - FK Admira

7:3

 

                                                                                                                      Česká liga ml. žáků  7+1  2HP 2013/2014 Podzim

2.kolo

Ne 18.8.2013 v 12:00 hod

FK Admira – FC Slovan Liberec

6:6

3.kolo

St 21.8.2013 v 11:45 hod

FK Baumit Jablonec - FK Admira

13:10

4.kolo

Ne 1.9.2013 v 12:00 hod

FK Admira – FK Viktoria Žižkov

7:15

5.kolo

So 7..9. 2013 v 11:15 hod

RMSK Cidlina Nový Bydžov – FK Admira

2:12

6.kolo

Ne 15.9.2013 v 12:00 hod

FK Admira – FK Náchod

1:7

 7.kolo

Ne 22.9.2013 v 11:15 hod

FK Čáslav – FK Admira

5:6

8.kolo

Ne 29.9.2013 v 12:00 hod

FK Admira – MFK Trutnov

5:4

9.kolo

So 5.10.2013 v 14:45 hod

FK Kolín – FK Admira

4:6

10.kolo

Ne 13.10.2013v 12:00 hod

FK Admira – FC Hradec Králové

5:13

11.kolo

Ne 20.10.2013 v 11:45hod

FK Pardubice – FK Admira

11:5

12.kolo

So 26.10.2013 v 12:00hod

FK Admira – Svitavy

10:0

13.kolo

So 2.11.2013 v 11:45 hod

FK Mladá Boleslav – FK Admira

6:1

1.kolo

Ne 10.11.2013 v 12:00hod

FK Admira – MFK Chrudim

8:4

                             

                                                                                                                      Elite SP  5+1  2HP 2012/2013 Jaro

14.kolo

SO 6.dubna v 13:30 hodin

AC Sparta Praha – FK Admira

28:9

12.kolo

ÚT 9.dubna v 17:00 hodin

FC Tempo Praha – FK Admira

12:8

15.kolo

NE 14.dubna v 12:45 hodin

FK Admira – Dukla Praha

11:22

16.kolo

ST 17.dubna v 17:00 hodin

Bohemians 1905 – FK Admira

32:5

17.kolo

NE 28.dubna v 11:00 hodin

FK Admira – ABC Braník

10:9

18.kolo

NE 5.května v 13:30 hodin

ČAFC Praha – FK Admira

9:7

19.kolo

NE 12.května v 13:15 hodin

FK Admira – FC Háje

15:7

20.kolo

ST 15.května v 17:45 hodin

Viktoria Žižkov – FK Admira Praha

22:12

21.kolo

NE 26.května v 12:45 hodin

FK Admira – SK Slavia Praha

2:18

22.kolo

SO 1.června v 14:00 hodin

FK Meteor – FK Admira

15:5

13.kolo

ČT 6.června v 17:00 hodin

FK Admira – SK Motorlet

8:15

 

                                                                                                                      Elite SP  5+1  2HP 2012/2013 Podzim

1.kolo

NE 9.září  v 13:00 hodin

FK Admira - FC Tempo Praha

14:9

8.kolo

ÚT 11.zaří  v 17:00 hodin

Háje SOS – FK Admira

9:14

2.kolo

ST 12.září v 16:30 hodin

SK Motorlet - FK Admira

16:6

3.kolo

    NE 23.září v 13:00 hodin

FK Admira - AC Sparta Praha

5:33

4.kolo

ÚT 25.září v 17:00 hodin

Dukla Praha – FK Admira

34:7

5.kolo

SO 6.října v 14:00 hodin

FK Admira - Bohemians 1905

2:25

6.kolo

NE 14.října v 08:00 hodin

ABC Braník – FK Admira

24:5

7.kolo

SO 20.října v 09:00 hodin

FK Admira – ČAFC Praha

6:11

9.kolo

SO 3.listopadu v 09:00 hodin

FK Admira - Viktoria Žižkov

7:14

10.kolo

SO 10.listopadu v 08:30 hodin

SK Slavia – FK Admira

29:9

11.kolo

SO 17.listopadu v 09:00 hodin

FK Admira – FK Meteor

7:17

 

                                                                                                                      Elite SP  5+1 2011/2012 Jaro

14.kolo

SO 24.března  v 10:45 hodin

Motorlet – FK Admira

12:14

15.kolo

SO 31.března  v 12:30 hodin

FK Admira – FC Tempo Praha

15:11

16.kolo

    SO  7.dubna v 12:00 hodin

AC Sparta Praha – FK Admira

34:4

17.kolo

NE 15.dubna v 10:30 hodin

FK Admira – Háje SOS

28:9

18.kolo

NE 22. dubna v 10:30 hodin

Slavia Praha - FK Admira

41:4

19.kolo

NE 29.dubna v 13:00 hodin

FK Admira – FK Meteor Praha

14:5

20.kolo

NE 6.května v 08:00 hodin

ABC Braník – FK Admira

9:10

21.kolo

NE 13.května v 10:30 hodin

FK Admira – ČAFC Praha

21:12

22.kolo

NE 20.května v 09:00 hodin

Dukla Praha – FK Admira

13:15

23.kolo

ČT 24.května  16:00hodin

FK Admira – AFK Podolí

26:8

24.kolo

SO 2.června v 10:30 hodin

Bohemians 1905 – FK Admira

28:5

25.kolo

SO 9.června v 13:00 hodin

FK Admira – SK Aritma

17:10

26.kolo

ČT 14.června v 16:00 hodin

 Viktoria Žižkov – FK Admira

12:10

                             

 

                                                                                                                      Elite SP  5+1 2011/2012 Podzim

1.kolo

sobota 3.září v 15:00

Admira Praha - Motorlet Praha

8:16

12.kolo

středa 7. září v 17:00

Aritma Praha - Admira Praha

10:18

2.kolo

neděle 11.září v 10:30

Tempo Praha - Admira Praha

6:14

3.kolo

sobota 17.září v 09:00

Admira Praha - Sparta Praha

2:30

13.kolo

čtvrtek 22.září v 17:30

Admira Praha - Viktorka Žižkov

10:15

4.kolo

sobota 24.září v 10:00

Háje SOS - Admira Praha

7:15

5.kolo

neděle 2.října v 11:00

Admira Praha - Slavia Praha

3:23

6.kolo

neděle 9. října v 14:00

Meteor Praha -  Admira Praha

11:7

7.kolo

sobota 15.října v 10:30

Admira Praha - ABC Braník

13:14

8.kolo

neděle 23.října v 14:30

ČAFC Praha - Admira Praha

14:16

9.kolo

neděle 30.října v 13:00

Admira Praha - Dukla Praha

12:19

10.kolo

sobota 5.listopadu v 13:00

Slavoj Podolí - Admira Praha

8:22

11.kolo

sobota 12.listopadu v 11:00

Admira Praha - Bohemians 1905

2:23

 

                                                                                                                      Přebor MP 2010/2011 Jaro

12.kolo

Sobota  26.03.  10:30

Admira Praha - FK Meteor

2:2

13.kolo

Neděle  03.04.  13:30 

Admira Praha - Union Vršovice

2:1

14.kolo

Sobota  09.04.  12:00

Motorlet - Admira

1:1

15.kolo

Neděle  17.04.  08:30 

Admira Praha – Stodůlky

16:1

16.kolo

Středa   20.04.  17:30

Zbraslav - Admira

0:10

17.kolo

Sobota  30.04.  15:00 

Admira Praha - Bohemians 1905

0:1

18.kolo

Čtvrtek 05.05.  16:45

Braník - Admira

1:2

19.kolo

Neděle  15.05.  10:00

Admira Praha - ČAFC Praha

2:2

20.kolo

Sobota  21.05.  12:30

Háje - SOS - Admira

1:6

21.kolo

Sobota  28.05.  14:00

Admira Praha - SK Aritma

7:0

22.kolo

Neděle  05.06.  15:00

Bohnice - Admira

1:0

 

                                                           Přebor MP 2010/2011 Podzim

1.kolo

Neděle 5.září 13:00  

Meteor Praha – Admira Praha

1:2

2.kolo

Sobota 11.září 10:00  

Union Vršovice - Admira Praha

0:1

3.kolo

Neděle 19.září 13:00

Admira Praha – Motorlet Praha

3:2

4.kolo

Sobota 25.září 8:30  

Stodůlky - Admira Praha

0:9

5.kolo

Neděle 3.října 12:00

Admira Praha – SK Zbraslav

9:0

6.kolo

Neděle 10.října 9:00    

Bohemians 1905 -  Admira Praha

2:1

7.kolo

Neděle 17.října 11:45 

Admira Praha – ABC Braník 

2:0

8.kolo

Sobota 23.října 11:00    

ČAFC Praha - Admira Praha

2:1

9.kolo

Čtvrtek 28.října 9:00 

Admira Praha – Háje

1:0

10.kolo

Neděle 7.listopadu 9:00

Aritma Praha - Admira  Praha

2:6

11.kolo

Neděle 14.listopadu 10:30 

Admira Praha – Slovan Bohnice

4:2

 

                                  4+1 2010/2011 Jaro

12.kolo

Neděle  27.3.    08:30

Tempo Praha – Admira  Panteři

13:8

13.kolo

Neděle  03.04.  15:00  

Admira Praha - ČAFC Praha   Panteři

21:17

14.kolo

Neděle  10.04.  15:00

Slavoj Podolí – Admira

14:26

15.kolo

Neděle  17.04.   12:15   

Admira Praha - Sparta Praha    Panteři

7:40

16.kolo

Čtvrtek  21.04.  10:00

Bohemians Praha – Admira

4:29

17.kolo

Sobota  30.04.   16:30

Admira Praha - ABC Braník    Panteři

18:17

18.kolo

Sobota  07.05.  16:00

Slavia - fot.mladež – Admira      Panteři

22:16

19.kolo

Neděle 15.05.   11:30

Admira Praha - Háje SOS

44:5

20.kolo

Sobota  21.05.  08:30

Ruzyně – Admira            Panteři

9:20

21.kolo

Sobota  28.05.  08.30 

Admira Praha - Bohemians CU    Panteři

33:8

 

                                                           4+1 2010/2011 Podzim

1.kolo

Neděle 5.září  11:00

Admira Praha  - Tempo Praha b

25:11

2.kolo

Sobota 11.září 10:30  

Čafc Praha – Admira Praha

16:19

3.kolo

Sobota 18.září 12:15

Admira Praha 03  - AFK Slavoj Podolí

15:26

10.kolo

Středa  22.září 16:30

CU Bohemians Praha – Admira Praha 03

5:28

4.kolo

Sobota 25.září 09:00

AC Sparta-obč. sdr.– Admira Praha 03

49:10

5.kolo

Neděle 3.října 10:15

Admira Praha 03  - FK Bohemians Praha a.s.

24:10

6.kolo

Sobota 9.října 14:30

ABC Braník – Admira Praha 03

18:20

7.kolo

Sobota 16.října 9:00

Admira Praha 03 - SK Slavia Praha - fotbal a.s.  B

7:24

8.kolo

Neděle 24.října15:00

Háje - SOS  B – Admira Praha

4:54

9.kolo

Neděle 31.října  10:30

Admira Praha 03 – Ruzyně  (Hovorčovická)

16:9

 

                                                           1.A třída 2009/2010 Jaro

13.kolo

Neděle  21.3.   10:00 hodin

Admira Praha - FSC Libuš

3:1

12.kolo

Sobota  27.3.   10:30 hodin

Motorlet Praha c - Admira Praha

1:0

14.kolo

Neděle  11.4.   16:30 hodin

Kolovraty  - Admira Praha

4:2

15.kolo

Neděle 18.4.    13:45 hodin

Admira Praha - Bohemians 1905

1:4

16.kolo

Pátek   23.4.    16:30 hodin

Vršovice - Admira Praha

3:0

17.kolo

Úterý 27.4.      16:00 hodin

Admira Praha - ABC Branik b

1:7

18.kolo

Úterý  4.5.       16:00 hodin

Loko Vltavín - Admira Praha

1:2

19.kolo

Neděle 16.5.    13:15 hodin

Admira Praha - Tempo Praha b

3:1

20.kolo

Pátek   21.5.    17:30 hodin

Třeboradice  - Admira Praha

1:3

21.kolo

Sobota  29.5.     15:00 hodin

Meteor Praha - Admira Praha

2:0

22.kolo

Pátek     4.6.      16.00 hodin

Admira Praha - Dukla Praha

1:0

                                                          

                                                           1.A třída 2009/2010 Podzim

1.kolo

Neděle 6.9.2009 v 13:15

FK Admira Praha B- SK Motoret Praha C

6:2

2.kolo

Sobota 12.9.2009 v 8:30

FSC Libuš -FK Admira Praha B

0:1

3.kolo

Neděle 20.9.2009 v 12:45

FK Admira Praha B- Sokol Kolovraty

5:1

4.kolo

Pondělí 28.9.2009 v 9:00

Bohemians 1905 B - FK Admira Praha B

5:4

5.kolo

Neděle 4.10.2009 v 12:15

FK Admira Praha B- SK Union Vršovice

2:1

6.kolo

Neděle 11.10.2009 v 8:00

ABC Braník B - FK Admira Praha B

2:2

7.kolo

Neděle 18.10.2009 v 12:00

FK Admira Praha B - Loko Vltavín

0:6

8.kolo

Sobota 24.10.2009 v 9:15

FC Tempo Praha B - FK Admira Praha B

0:0

9.kolo

Neděle 1.11.2009 v 12:30

FK Admira Praha B - SK Třeboradice

3:1

10.kolo

Neděle 8.11.2009 v 8:30

FK Admira Praha B - FK Meteor Praha VIII

0:6

11.kolo

Neděle 15.11.2009 v 8:30

FK Dukla Praha - FK Admira Praha B

6:2

                                                          

                                                                                                                      Mini Cup jaro 2008/2009

15.kolo

Pátek       3.4.                     16:00

Aritma - Admira

0:1

16.kolo

Středa     8.4.                     16:30

Admira – Dukla

1:1

17.kolo

Neděle     19.4.                  13:15

Admira – Tempo

5:0

14.kolo

Středa      22.4.                   16:30

Admira -  Kolovraty

9:0

18.kolo

Sobota     25.4.                   14:15

ČAFC - Admira

1:0

19.kolo

Neděle     3.5.                     13:15

Admira – Vršovice

0:0

20.kolo

Neděle   10.5.                     13:30

Junior - Admira

0:6

26.kolo

Středa    13.5.                     16:30

Bohemians - Admira

2:2

21.kolo

Neděle     17.5.                    13:15

Admira – Jižní Město

3:1

22.kolo

Neděle    24.5.                      8:15

Lokomotiva - Admira

0:4

23.kolo

Středa     27.5.                   16:30

Admira – Benešov

3:0

24.kolo

Sobota       6.6.                   10:00

H.Měcholupy - Admira

0:3

25.kolo

Neděle     14.6.                  13:15

Admira – Čechie Dubeč

5:0

                                                                                                                                    

                                                                                                                      Mini Cup podzim 2008/2009

3.kolo

Sobota                 6.9.2008

Dukla Praha - Admira Praha

2:3

4.kolo

Pátek                    12.9.2008

Tempo Praha - Admira Praha

0:4

1.kolo

Středa                  17.9.2008

Kolovraty - Admira Praha

0:7

5.kolo

Neděle                 21.9.2008

Admira Praha - ČAFC Praha

3:1

2.kolo

Středa                  24.9.2008

Admira Praha - Aritma Praha

8:0

6.kolo

Pátek                    26.9.2008

Union Vršovice - Admira Praha

0:7

12.kolo

Středa                  1.10.2008

Čechie Dubeč - Admira

0:6

7.kolo

Středa                  1.10.2008

Admira Praha - Junior Praha

12:0

13.kolo

Středa                  8.10.2008

Admira Praha - Bohemians 1905

7:1

8.kolo

Sobota                11.10.2008

Sp. Již. město - Admira Praha

0:7

9.kolo

Neděle                19.10.2008

Admira Praha - Loko. Vltavín

7:0

10.kolo

Neděle                26.10.2008

Benešov - Admira

1:3

11.kolo

Neděle                 2.11.2008

Admira Praha - Hor.Měcholupy

10:0